شرکت پیشتازان آفشید امروز، آمادگی خود را جهت همکاری با تمامی سازمان ها و نهادها در زمینه امحاء اطلاعات اعلام می دارد.

  • فارسی
  • English
میدان ونک، خیابان ملاصدرا، شیرازی شمالی،بن بست کاج، پلاک 5، واحد 2

 

کاغذ خردکن صنعتی
کاغذ خردکن صنعتی

کاغذ خردکن صنعتی آفشید، دستگاهی متفاوت

 

کاغذ خردکن صنعتی آفشید قوی‌ترین کاغذخردکن در خط تولید این شرکت می‌باشد. توانایی خرد کردن بالای آن باعث می‌شود که بتوان آن را یک خردکن صنعتی همه فن حریف نامید. این دستگاه حاصل باز طراحی و بهبود عملکرد کاغذ خردکن صنعتی کبرا سایکلون (Kobra Cyclone Industrial Shredder)، ساخت شرکت ایتالیایی کبرا می‌باشد.

 

کبرا سایکلون دستگاهی با طراحی و عملکرد خاص است که علاوه بر از بین بردن حجم بالای کاغذ توانایی نابودسازی دیسک‌های نوری از قبیل سی‌دی (CD)، دی‌وی‌دی (DVD) و بلوری (Blu-ray)، فلاپی دیسک‌‌ها، کارت‌های اعتباری، انواع کارتن‌ها و جعبه‌ها و حتی قوطی‌های آلومینیومی را دار می باشد. سازوکار خاص این دستگاه باعث می‌شود که با این عملکرد فوق‌العاده، دستگاه نیاز به روغن‌کاری نداشته باشد. با توجه به این ویژگی‌ها بازطراحی و تولید این دستگاه در دستور کار شرکت قرار گرفت.

 

دستگاه کاغذ خردکن صنعتی آفشید به صورت کامل در ایران باز طراحی و تولید شده است؛ که علاوه بر حفظ عملکرد قوی دستگاه اصلی کاغذ خرد کن ، آن را در بسیاری از جهات بهبود بخشیده است. از مهم‌ترین تغییرات آن می توان به ارتقاء عملکرد تیغه‌های دستگاه اشاره کرد.

سخت افزار دستگاه کاغذ خرد کن کبرا

این دستگاه ۵ تیغه به صورت پره‌های مخلوط‌کن دارد. این تیغه‌ها از فولادهای خاص از خانواده فولاد فنرها ساخته شده اند. ماشین‌کاری آن‌ها با CNC فرز و سنگ انجام شده و سپس سخت‌کاری القایی روی آنها صورت گرفته است. این تیغه‌ها دارای قدرت خرد کردن بالا و قابلیت انعطاف زیاد که تحت فشار شدید برای برش بهتر انعطاف پیدا می‌کنند. تیغه‌ها به صورت دو دم ساخته شده است که نسبت به نمونه اصلی متفاوت بوده و امکان انجام برش در دو جهت چرخش را دارا می‌باشد. فرآیند ساخت با کیفیت تیغه‌ها امکان تیز کردن مجدد آن‌ها را برای حداقل ده بار فراهم می‌کند.

دستگاه کاغذ خردکن صنعتی آفشید چنان قدرتمند است که می‌تواند بصورت همزمان ۵۰۰ برگ کاغذ A4 ۷۰ گرمی را با سرعت چشمگیری پودر کند. این دستگاه را شاید بتوان یک کاغذ پودرکن نامید که این باعث می‌شود برای کاهش گرد و غبار ناشی از عملکرد آن، دستگاه مجهز به مکانیزم جاروبرقی عرضه شود. این جاروبرقی هنگام روشن بودن دستگاه و بعد از خاموش شدن آن کار می‌کند و آلودگی ناشی از غبار کاغذ را در محیط از بین می‌برد.

 

ابعاد کاغذهای امحاء شده خروجی به دلخواه اپراتور دستگاه از یک در یک سانتیمتر تا 2 در 2 میلیمتر پس از تعویض قطعه ای خاص (توری فلزی) که تحویل اپراتور خواهد شد، متغیر است.

 

طراحی خاص دستگاه علاوه بر زیبایی، باعث افزایش امنیت دستگاه و اپراتور می‌شود. همچنین آلودگی صوتی دستگاه نسبت به دستگاه‌هایی با عملکرد مشابه به طور چشمگیری کاهش یافته است.

 

این دستگاه مزیت‌های محیط زیستی خاص خود را دارد. نوع خردکن دستگاه و شیوه مخلوط‌کنی پودر کردن کاغذها به بافت کاغذ صدمه نمی‌زند. الیاف بجا مانده از فرآیند امحاء برای بازیافت کاغذ سفید بسیار مناسب‌تر از نمونه‌های دیگر کاغذ خردکن می‌باشند. علاوه بر این عدم استفاده از روغن‌ها و روان‌کننده‌ها خلوص و کیفیت الیاف کاغذ خرد شده را حفظ می‌کند.

 

دستگاه کاغذ خردکن صنعتی آفشید مجهز به سیستم بسته‌بندی از طریق سیستم سایکلون می‌باشد. این سیستم با فشار هوا کاغذهای خرد شده را به کیسه متصل به قسمت پشت دستگاه انتقال می دهد که توانایی فشرده کردن حجم حدود ۶۰ کیلوگرم کاغذ را در هر کیسه دارد.

 

این دستگاه مجهز به محافظ حرارتی می‌باشد و با برق سه فاز کار می‌کند. وزن دستگاه با توجه به قدرت بالای آن بسیار سبک و تنها 260 کیلوگرم می‌باشد. طول و عرض دستگاه ۸۰ در ۲۱۰ سانتیمتر و ارتفاع آن ۲۲۰ سانتیمتر است. همچنین استاندارد ساخت این دستگاه براساس دستورالعمل 20 و 31 پدافند غیرعامل می‌باشد.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرایط فروش با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.